Konstrukcje stalowe

Malowanie konstrukcji stalowych w Szczecinie

Malowanie proszkowe konstrukcji metalowych w Szczecinie, wykonanych ze stopów aluminium, stali cynkowanych, stali węglowych, żeliwa i metali kolorowych jest głównym przedmiotem działalności naszej firmy.

Swój sukces w dziedzinie malowania proszkowego w Szczecinie zawdzięcza zespołowi pracowników o wysokich kwalifikacjach oraz odpowiednim technologiom. Wykorzystywane w malarni proszkowej farby są wysokiej jakości, z pełną kolorystyką gamy RAL.

Malowanie Konstrukcji Stalowych 02
Malowanie Konstrukcji Stalowych 05
Malowanie Konstrukcji Stalowych 07
Malowanie Konstrukcji Stalowych 12

Nasz personel chętnie pomoże w doborze odpowiedniego koloru. Jak wiadomo malowanie proszkowe konstrukcji zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Użyte do tego celu farby na długo pozostawiają pożądany efekt.

Wysokiej jakości sprzęt do malowania konstrukcji ze stali

Do dużych gabarytowo konstrukcji, w których wykorzystano malowanie proszkowe w Szczecinie zaliczamy wszelakie elementy składające się na: wiaty, hale oraz konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia.

Nasza malarnia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt do malowania proszkowego. Dostosowane do wydajnej pracy stanowiska do wykonywania usług malarskich pozwalają na szybki czas realizacji powierzonych nam zleceń.

Nowoczesna technologia i sprawność w działaniu w naszej malarni proszkowej w Szczecinie, stawia nas na czele konkurencji.

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Oferujemy profesjonalne usługi malowania konstrukcji stalowych w Szczecinie.
Nasze usługi wykonujemy dla firm i Klientów Indywidualnych.
Malujemy konstrukcje stalowe różnej wielkości.