Ślusarstwo przemysłowe

Kompleksowe usługi - ślusarstwo przemysłowe TS Stempowski

TS Stempowski to zakład zajmujący się ślusarstwem przemysłowym i malowaniem proszkowym od 2009 roku. W ofercie naszych usług przedstawiamy prace dotyczące ślusarstwa przemysłowego, budowlanego, obróbki mechanicznej, a także malowania proszkowego w Szczecinie. Dla naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej ślusarstwo jest pasją, a różnymi pracami związanymi z obróbką metali zajmujemy się od lat. Z zaangażowaniem tworzymy mniejsze lub większe konstrukcje stalowe, które zazwyczaj są przeznaczone i używane w budownictwie oraz szeroko pojętym przemyśle. W ofercie TS Stempowski można znaleźć wysokiej jakości produkty przeznaczone do użytkowania w przemyśle spożywczym, energetycznym, wydobywczym i usługowym.

Slusarstwo Przemyslowe 0001
Slusarstwo Przemyslowe 0003
Slusarstwo Przemyslowe 0004
Slusarstwo Przemyslowe 0002

Ślusarstwo przemysłowe oferowane przez naszą działalność kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Materiały wykorzystywane w naszym zakładzie są bezpieczne i stabilne. Do realizacji i wykonywania naszych usług stosujemy najwyższej jakości sprzęt. Zajmujemy się specjalistycznym projektowaniem różnych konstrukcji, detali i elementów ze stali czarnej, nierdzewnej, metalu, a także aluminium. Zlecenia wykonujemy dla Klientów i różnego rodzaju rozwiązań przemysłowych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z ogromną dbałością o szczegóły.

Montaż i ciekawe projekty elementów użytkowanych w przemyśle

Produkty stworzone przez naszą firmę mają zastosowanie w wielu branżach i gałęziach przemysłu. Cechuje je solidne wykonanie i trwałość. Odporne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zewnętrzne. Odpowiedni dobór materiałów powoduje wysoką jakość naszych produktów. Na tle innych firm wyróżnia nas:

  • Kompleksowość usług
  • Wysoka jakość produktów
  • Atrakcyjne ceny
  • Logistyka
  • Terminowość wykonywania zleceń
  • Doradztwo techniczne

Projektujemy i produkujemy regały do sklepów, stojaki magazynowe, wózki transportowe i wiele innych detali do marketów oraz sieci sklepowych. Produkty i urządzenia przemysłowe wykonywane i dostarczane przez naszą firmę TS Stempowski są na wysokim poziomie.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z propozycją obróbki mechanicznej metali oraz ślusarstwa przemysłowego. Do naszych realizacji używamy niezawodnych narzędzi wraz z profesjonalnym sprzętem. Stale udoskonalamy technologię produkcyjną w naszej firmie i podnosimy kwalifikacje pracowników.

Pełen zakres usług ślusarskich oraz profesjonalny serwis

Oferujemy naszym Klientom projektowanie i wykonawstwo wyrobów ze stali nierdzewnej wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, a także budowlanym. Staramy się sprostać nawet najbardziej trudnym wyzwaniom. Obserwujemy rynek i zmieniające się trendy oraz zapotrzebowanie Klientów starając się dopasować do ich oczekiwań. Wprowadzamy coraz to nowsze urządzenia, a dzięki najnowszej technologii nasze realizacje wykonywana są perfekcyjnie i dokładnie.

Oczyszczanie, piaskowanie i malowanie proszkowe wykonywane w naszym zakładzie ślusarskim gwarantuje skuteczną ochronę zleconych nam produktów ze stali. Nasze usługi zapewniają długotrwałe zabezpieczenie konstrukcji przed korozją. Bogatą ofertę i szeroki wachlarz usług kierujemy do tóżnego rodzaju firm oraz osób fizycznych.

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Wykonujemy lakierowanie i malowanie proszkowe w Szczecinie.
Ponadto zajmujemy się ślusarstwem budowlanym i obróbką mechaniczną
oraz piaskowaniem.
Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty usług!