Ślusarstwo budowlane

Ślusarstwo budowlane w Szczecinie od TS Stempowski

Firma TS Stempowski posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów ślusarskich wykorzystywanych w budownictwie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów instytucjonalnych, jak i Klientów indywidualnych. Ślusarstwo budowlane to szeroka dziedzina, umożliwiająca wyrobów wielkogabarytowych, niejednokrotnie wymaga łączenia różnych materiałów i surowców. W naszej pracy wykorzystujemy: stal nierdzewną, metal, szkło, aluminium, a nawet drewno. Nasze przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe, bez względu na to jak wielkie jest zlecenie, zawsze dokłada starań do jego terminowego i profesjonalnego wykonania.

Slusarstwo Budowlane 0001
Slusarstwo Budowlane 0002
Slusarstwo Budowlane 0003
Slusarstwo Budowlane 0004

Długoletniej praktyce zawdzięczamy sprawne działanie, nawet w przypadku trudnych i zaawansowanych zamówień. Specjalizujemy się w realizowaniu zleceń hurtowych, kiedy naszymi Klientami są deweloperzy czy wspólnoty mieszkaniowe. Jesteśmy w stanie wyposażyć całe osiedle w ogrodzenia, balkony, bramy, schody, itp. Stawiamy sobie za cel sprostanie w najdrobniejszym szczególe wymaganiom zgłaszających się do nas Klientów. Naszym atutem jest to, że działamy kompleksowo, począwszy od projektu, po jego realizację i montaż. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wykonali wyroby bazując na projekcie Klienta, jesteśmy otwarci na sugestie Zleceniodawców. Zapewniamy współpracę na dogodnych warunkach.

Ślusarstwo budowlane - solidne balkony, schody, bramy, itp.

Jak już zostało wspomniane zajmujemy się szeroko pojętym ślusarstwem budowlanym, w ramach którego wykonujemy konstrukcje stalowe różnego typu. Wykonujemy projekty wykonując obliczenia statyczne, które zapewniają później bezpieczne użytkowanie gotowych produktów. Wykonujemy:

  • Balkony
  • Poręcze/Barierki
  • Balustrady
  • Ogrodzenia
  • Bramy
  • Schody
  • Zadaszenia
  • Konstrukcje stalowe

Z biegiem lat zmienia się technologia, w naszym zakładzie ślusarskim jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy najnowsze techniki i metody przy produkcji wyrobów ślusarskich. Wszystkie konstrukcje wykonywane przez naszych pracowników, z użyciem sprawdzonych maszyn i urządzeń cechują się solidnością i trwałością. Gotowe produkty prezentują się estetycznie i harmonijnie komponują się z otoczeniem.

Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma firmami, nie tylko ze Szczecina, ale także kraju i możemy się pochwalić licznymi realizacjami. Dotychczasowi Usługobiorcy są usatysfakcjonowani z wykonanych przez nas prac, co jest dla nas najlepszą reklamą i nagrodą. Aby współpraca przebiegała bez przeszkód, na początku dokonujemy wszelkich ustaleń, dotyczących ważnych kwestii: zakresu prac, terminu oraz kosztów.

Dopracowane projekty i wykończenie wyrobów ślusarskich

Wyroby ślusarskie wytwarzane w naszej firmie, są nieszablonową ozdobą budynków mieszkalnych i firmowych. Tworząc projekty przywiązujemy wagę do tego by gotowe konstrukcje odznaczały się funkcjonalnością i estetyką wykonania, a nade wszystko były bezpieczne w użytkowaniu. Dla uzyskania ciekawszego efektu wizualnego często łączymy ze sobą różne materiały, które ze sobą harmonizują i współtworzą gustowną całość. Możemy wykreować projekty pod wytyczne Klientów lub mogą Państwo wybrać wzór katalogu gotowych propozycji.

Nasza firma w ramach działalności zajmuje się także wykończeniem produktów, czyli malowaniem proszkowym gotowych konstrukcji. Wykorzystujemy najlepsze gatunkowo farby, w bogatej palecie RAL. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą firmy TS Stempowski w Szczecinie, do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego. Zapewniamy korzystne warunki współpracy i terminowość działań.

Malujemy elementy do wielkości: 9.0 m długość x 1.6 m szerokość x 2.0 m wysokość
Nasz piec pozwala nam na malowanie proszkowe bardzo dużych gabarytów

Wykonujemy lakierowanie i malowanie proszkowe w Szczecinie.
Ponadto zajmujemy się ślusarstwem budowlanym i obróbką mechaniczną
oraz piaskowaniem.
Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty usług!