Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
Zakres prac - Szczecin malowanie proszkowe lakierowanie proszkowe w Szczecinie lakiernia proszkowa | Malarnia-Proszkowa.pl

Ogrodzenia i bramy

Malowanie proszkowe ogrodzeń i bram

Malowanie proszkowe w Szczecinie bram, balustrad balkonowych, ogrodzeń stalowych lub innych elementów stalowych polega na nakładaniu farby proszkowej na powłokę metalu.  Wcześniej powierzchnia bramy czy ogrodzenia musi być odpowiednio przygotowana przez odtłuszczenie, piaskowanie czy trawienie.

Do malowania proszkowego bram w Szczecinie stosuje się natrysk elektrostatyczny. Po nałożeniu farby na powierzchnię bram, balustrad czy przęseł ogrodzeniowych wygrzewa się je w wysokich temperaturach (ok. 200°C). Uzyskana w tym procesie powłoka lakiernicza ma nie tylko walory estetyczne, ale skutecznie chroni elementy metalowe przed korozją.

Konstrukcje stalowe

Malowanie proszkowe konstrukcji stalowych

Malowanie proszkowe konstrukcji metalowych w Szczecinie, wykonanych ze stopów aluminium, stali cynkowanych, stali węglowych, żeliwa i metali kolorowych jest głównym przedmiotem działalności naszej firmy.

Swój sukces w dziedzinie malowania proszkowego w szczecinie zawdzięcza zespołowi pracowników o wysokich kwalifikacjach oraz odpowiednim technologiom. Wykorzystywane w malarni proszkowej Szczecinie farby są wysokiej jakości, z pełną kolorystyką RAL.

Nasz personel chętnie pomoże w doborze odpowiedniego koloru. Jak wiadomo malowanie proszkowe konstrukcji zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Użyte do tego celu farby na długo pozostawiają pożądany efekt.

Felgi stalowe i aluminiowe

Malowanie proszkowe felg stalowych i felg aluminiowych

Malowanie proszkowe felg aluminiowych i stalowych skutecznie zabezpiecza je przed korozją. Dzięki farbie proszkowej nakładanej natryskowo, uzyskujemy wysokiej jakości warstwę farby, która jest stosunkowo twarda, odporna na ścieranie ( w zależności od parametrów farby ) i bardzo wytrzymała.

Malowanie proszkowe felg w Szczecinie w malarni proszkowej odbywa się szybko, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu sprzętowemu. Na wstępie felgi są poddane piaskowaniu, potem malowaniu proszkowemu, a następnie trafiają do pieca.

Inne elmenty

Malowanie proszkowe innych elementów

Malowanie proszkowe w Szczecinie cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, że jest to technologia nieszkodliwa dla ludzi i środowiska. Oprócz walorów estetycznych malowanie proszkowe spełnia funkcje praktyczne.

W naszej malarni proszkowej w Szczecinie malujemy małe konstrukcje architektoniczne takie jak: kosze na śmieci, ławki, słupki, donice, stojaki rowerowe, bariery, ogrodzenia, balustrady, kraty stanowiące ozdobę prywatnych inwestycji, jak i miast i gmin.

Malarnia proszkowa TS Stempowski to najlepsze oferta malowania proszkowego w Szczecinie.

Malowanie proszkowe w Szczecinie to usługa skierowana do szerokiej gamy odbiorców w branży budownictwa, reklamy czy przemysłu. Malowanie proszkowe to także idealny sposów na renowacje felg stalowych i aluminowych.

Malowanie proszkowe to alternatywa dla malowania farbami rozpuszczalnikowymi, jest więc przyjazna środowisku. Malowanie proszkowe w naszej malarni proszkowej w Szczecinie nie wymaga stosowania farb podkładowych, co stanowi o ekonomiczności procesu. Poza tym malowanie proszkowe gwarantuje szybką i trwałą zmianę koloru oraz jednorodność pokrycia.

W dzisiejszych czasach malowanie proszkowe, dzięki wielu zaletom, ma zastosowanie w malarniach usługowych, gdzie często zmienia się asortyment malowanych przedmiotów. Malowanie proszkowe wykorzystuje się w produkcji wielkoseryjnej przedmiotów codziennego użytku: meble, samochody, AGD. Malowanie proszkowe Szczecin jest szczególnie przydatne w przemyśle maszyn rolniczych ze względu na wpływ środowiska naturalnego na powłokę sprzętu. Często w malarniach proszkowych w Szczecinie maluje się ozdobnie elementy rowerów, części samochodowych, szkło czy ceramikę.